نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: مشکل عدم تفاهم یک جذابیت جنسی برای ازدواج با شخص خودآزار هست

1512
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل عدم تفاهم یک جذابیت جنسی برای ازدواج با شخص خودآزار هست

موضوع : عدم تفاهم در بوی عطر همسر (زن )

بارها گفته ام که بنده یک پارافیلیا دارم و آن هم در امضای من در این انجمن ذکر شده است اما کسی سئوال از من نکرد چرا زنت با شیلنگ تو را کتک بزند ؟

بعضی ها فکر می کنند افرادی که مازوخیسمی هستند بی خود و بی جهت از شکنجه شدن لذت جنسی می برند ، درحالی که اینگونه نیست ...

مثلا برای بنده "عدم تفاهم" با زن آینده ام اگر با کتک خوردن با شلنگ حل بشود بیشتر لذت جنسی می برم .

یک خاطره واقعی :

بنده از بوی بعضی کرم های که خانم ها به خود می زنند بدم میاید مثلا وقتی 13 ساله بودم یکبار دختر عمویم که همسن خودم هست همراه مادرش به منزل ما آمده بود و یک کرم مرطوب کننده دست را امتحان کردند که بنده خیلی از بوی آن کرم بدم آمد البته بنده از بوی اکثر کرم ها بدم میاید اما از بوی مایع دستشویی میوه ای و انواع شامپوها بدم نمیاید .

البته یک روز "زن پسر عموی پدرم " به منزل ما آمده بود و من پیش دانشگاهی بودم و از بوی کرمش خیلی خوشم آمد و با خودم گفتم لابد کرمش از نوع گران قیمت و ساخت خارج هست

البته بوی کرم دخترعمویم که برای من ناخوشایند بود ، برای خود دخترعمویم خیلی خوشایند بود و این یعنی اگر با او مثلا ازدواج می کردم با هم تفاهم نداشتیم اما من "خودآزاری" دارم یعنی بارها شده با این افکار خودارضایی نمودم که : زنعمو و دخترعمویم (درحالی که از بوی دست هایشان بدم میاید ) من را با شیلنگ کتک بزنند و مجبور بشوم دست های آنها را ببوسم

البته به دخول علاقه ندارم و می دانم این امر یک اختلال جنسی محسوب می شود اما چون استعداد پول درآوردن ندارم مجبورم اگر یک خانمی برای ازدواج از من خوشش آمد ( با این حس "خودآزاری" که دارم ) بگویم "عدم تفاهم" در رابطه زناشویی را با کتک زدنم با شیلنگ حل کند .

یعنی پارسال این مطالب را به یک دختری از یزد ( که به دایرکتم آمده بود ) گفته بودم. که خوشش آمد و به بنده گفت : تو نباید اختیاری از خودت داشته باشی و حق انتخاب عطر و لباس و غذا باید با زنت باشد .

یعنی برای من سوء تفاهم را با کتک حل کردن لذت بخش هست

و باید بگویم که درخارج بعضی دخترهای معمولی که هیچ پارافیلیایی ندارند با مازوخیسم ها ازدواج می کنند چون بعضی از مادرها هم هستند که سادیسم ندارند اما فرزندان خود را به خاطر تربیت کردن ، به شدت کتک می زنند

درضمن کسی دست بزن داشته باشد حتما سادیسم ندارد .

کد HTML:
    [B][SIZE=3]که بحث ما عدم تفاهم بود که در ازدواج سادومازوخیسم چنین مشکلی وجود ندارد  .  [/SIZE][/B]
    کد PHP:
    [replacer_code]

مشکل بنده این هست در سایت های همسریابی ایرانی تبلیغ منفی علیه مازوخیسم و کلا پارافیلیا شده است .

یعنی تبلیغات منفی نبود زنهای معمولی با کسی که پارافیلیای کمی دارد ازدواج معمولی می کردند و کتک زدن هم هفته ای یکبار بیشتر نبود چون خطرناک هم هست و قضیه اش مفصل هست ،،،
    ویرایش توسط pipehose : 01-19-2023 در ساعت 07:40 PM
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)